1. Jeg sover stadig helt ad helvede til, men håber stadig det ændre sig. Jeg er træt af at vende og dreje mig.
2. Jeg er ENDELIG blevet indkaldt til den elektrode test. Det har så også “kun” taget dem 7 uger at sende den indkaldelse… Og det kan stadig ikke overholde ventetidsgarantien!
3. Jeg har haft besøg af min sundhedsfaglige mentor. Hun er altså guld værd :D
4. Jeg fik, i samarbejde med min mor, bag en virkelig skøn pæretærte med marcipan.
5. Jeg er stadig ikke kommet længere med mit layout. Det vil bare ikke makke ret :(
6. Jeg er virkelig glad for mine nye hovedtelefoner. Synes stadig det er vildt at man har lavet den slags teknologi!
7. Kære lille Minea er blevet endnu mere kælen og opmærksomhedssøgende.
8. Jeg er begyndt på at lave en Bullet Journal og det er simpelthen noget af det mest afslappende.
9. Jeg har stadig ikke været i fitnesscenteret, men jeg håber på jeg når at træne bare en gang inden januar slutter.
10. Min sundhedsfaglige mentor fortalte mig om muligheden for at ansøge kommunen om hjælp til et TENS/TNS apparat. Det har jeg tænkt mig at drøfte med min sagsbehandler når jeg alligevel skal kontakte hende i denne uge :)
Neej, er du i gang med et nyt layout? :D
Jeg glæder mig til at se det når du er færdig ;) Når det altså gider at makke ret XD Kender det alt for godt!!
Simone
Microcut.dk
Det er det, der allerede er på bloggen nu. Kan bare ikke få mit header til at linke til home og så er der en masse med skriftstørrelse, osv. der bare ikke vil makke ret ??
Ej det var mærkeligt. Jeg kan godt se dit layout nu hvor jeg har ryddet min browser cache XD Men i nat var det stadig dit gamle layout XD …. MEN weee det ser bare fint ud det nye! <3
Du må sige til hvis jeg skal tage et kig på dine koder :) Det er ikke sikkert jeg kan hjælpe, men jeg vil gerne give et forsøg hvis det bliver ved med at drille :)
Simone
Microcut.dk
Åh det ville være en KÆMPE hjælp! Giver det lige en chance til, men så vil jeg meget gerne have hjælp ??❤️
Der er ikke noget bedre end en kælen kat <3
Helt enig ?
Årh hvor lyder det dejligt med Minea. Det er så skønt med en kælen kat – har selv sådan en. Det er simpelthen så hyggeligt ❤️
En kælen kat er bare det bedste ❤️
Har bare skulle vænne mig til den måde hun er kælen på i forhold til min gamle kat ?
Uhm, pæretærte med marcipan; det lyder ikke dårligt (:
– A
Den var virkelig god ;)